از شغل فرآوری زیتون می توانید پول دربیارید

by روغن زیتون in سپتامبر 21, 2019

از شغل فراوری زیتون می توانید پول دربیارید
امروز در خدمت شما هستیم تا بگیم که چطوری شما می تونید از زیتون برای خودتون پول سازی کنید میشه شغلی در رابطه با زیتون داشت و پول سازی کرد و دارمد مناسبی داشت. توجه کنید که تمام شغل ها و فعالیت هایی که به کسب درامد می رسند زحمت و تلاش های خود را دارند.

فراوری زیتون

فراوری زیتون یعنی همین زیتون شور – زیتون پرورده یا روغن های زیتون هستند. این سه تا مورد رو هم میشود به عنوان کسب و کار خانگی شروع کرد و بتوان به عنوان یه شغل خوب در منزل الگو برداری و انجام داد در ادامه را ماه همراه باشید

هزینه اولیه شروع فراوری زیتون چقدر است؟

هزینه اولیه فراوری زیتون که شامل روغن زیتون، زیتون شور و زیتون پرورده هست حدود سی میلیون تومان است شما با این هزینه می توانید کسب و کار خود را شروع کنید.

چه مهارت هایی برای فراوری زیتون نیاز است؟

مهارت هایی که نیاز هست تا شما زیتون رو فراوری کنید آشنایی با تلخی زدایی زیتون هست که مثلا یکی از این روش ها به روش آب و نمک است. که به راحتی و خیلی با سرع قابل یادگیری و انجام هست و پیچیدگی خاصی ندارد.

چقدر فضا برای فراوری زیتون نیاز است؟

شما اگر فصد فراوری زیتون را دارید می توانید فقط با بیست متر از فضای منزلتان شروع کنید و با همین بیست متر می شود فعالیت اولیه را آغاز کرد.

فراوری زیتون چه تجهیزاتی را لازم دارد؟

تجهیزاتی که برای فراوری زیتون می توانید استفاده کنید شامل موارد:
دستگاه روغن گیر زیتون
دستگاه هسته گیر
وسایل سرمایشی و گرمایشی

موارد اولیه فراوری زیتون چیست؟

مواد اولیه فراوری زیتون برای شروع فعالیت شامل رب انار، گردو، سبزی های معطر، ظروف بسته بندی و خود زیتون است. شما می تونید ظروف بسته بندی رو از فروشگاه های ظروف بسته بندی خریداری کنید همچنین زیتون را از باغدار ها خریداری کنید تا با قیمت مناسب تری زیتون را خریده باشید و همچنین دیگر مواد مورد نیاز هم می توانید از عطاری ها خریداری کنید.

کجا می توانم زیتون های فراوری شده رو بفروشم؟

شما برای فروش محصولاتتون می توانید به مغازه ها و رستوران ها مراجعه کنید خریداران اصلی شما این دو هستند. اگر بتوانید محصولات را مستقیما به دست مشتری برسانید سود شما خیلی بیشتر خواهد شد.

کسب و کار فراوری زیتون در کدام استان ها قابلیت اجرایی دارد؟

کسب و کار فراوری زیتون در منزل را می توان در هر جایی از ایران و هر استانی انجام داد ولی بهترینش می تواند در استان هایی باشد که باغ های بزرگ زیتون دارند.

از شغل فرآوری زیتون می توانید پول دربیارید

از شغل فرآوری زیتون می توانید پول دربیارید

کدام استان ها بیشترین زیتون را تولید می کنند؟

استان هایی که در ایران زیتون بیشتری تولید می کنند و باغدار ای بیشتر زیتون دارند

شامل استان های:
زنجان
قزوین
گلستان
سمنان
لرستان
خوزستان
کهکیلویه و بویر احمد هستند.

چقدر در کار فراوری زیتون در منزل سود است؟

اگر کار شما بگیرد و مشتریان خود را بیابید و کسب و کار را کاملا آشنا شوید می توانید ماهی 13 میلیون تومان فروش داشته باشید که از این فروش 3 میلیون تومن سود می کنید که نزدیک به 7 ماه بعد کل سرمایه شما به شما بازگشت می خورد.

کارآفرینان برتر فراوری زیتون چه توصیه ای می کنند؟

کارآفرینان برتر توصیه می کنند که برای اینکه شما سود بیشتری را کسب کنید میتوانید به فراورده های جدید فکر کنید زیتون قابلیت این را دارد که در خیلی از شکل های مختلف فراوری شود. و حتما بسته بندی های مناسب را در نظر بگیرید.

فراوری زیتون در منزل چه مجوزهایی نیاز دارد؟

مجوزهایی که شما در فراوری زیتون در منزل نیاز دارید شامل:
مدارک مشاغل خانگی
کارت بهداشت
نشان سیب سلامت

اگر در فعالیت هایی که دارید به مشکلاتی بر خوردید به ستاد رفع موانع تولید اطلاع دهید تا موارد را بررسی کنند.

امیدواریم این مطلب توانسته باشد راهنمایی لازم در مورد شروع شغل فراوری زیتون در منزل را برای شما داشته باشد. اگر سوالی دارید می توانید با ما تماس بگیرید.

Leave a Reply